Szkolenia metodyczne

Spotkania przebiegają w formie panelu dyskusyjnego, a dodatkowo poszerzane są o teoretyczną obudowę naukową. Każdy uczestnik otrzymuje po szkoleniu certyfikat, sygnowany logiem EDU-klaster. Osoby zainteresowane proszę o zwrócenie uwagi na warunki uczestnictwa w szkoleniach, które znajdują się na dole tej strony, lub o bezpośredni kontakt ze mną. Rejestracja na szkolenia możliwa jest pod tym linkiem.


GDZIE I KIEDY?
Gdańsk, ul. Sobieskiego 90, sala nr 11
8 XII 2018 r., godz. 14:00

PROWADZĄCY:
Wojciech Gawlik, Przemysław Kleniewski

KOSZT WARSZTATÓW:
50 zł / os.

ZAPISY:
Formularz rejestracji – kliknij tu.

By dziecko pokochało szkołę… by szkoła pokochała dziecko.

Podczas 4-godzinnych warsztatów poruszymy wiele niesamowicie ważnych tematów, które Nauczycielom pozwolą na praktyczne poszerzenie swoich kompetencji zawodowych, a Rodzicom dadzą konkretne narzędzia do tego, by być w stanie rozmawiać z dzieckiem o jego problemach w szkole oraz umieć rozwiązywać je we współpracy z dzieckiem / nastolatkiem oraz Nauczycielem.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do Nauczycieli, którzy szukają sposobu na postawienie pierwszego kroku na drodze ku zmianom w edukacji oraz Rodziców dzieci i nastolatków, którzy czują, że ze szkołą jest „coś nie tak”, ale nie do końca potrafią nazwać problem po imieniu.

Wojciech Gawlik (pedagog, inspirator edukacyjny): nasz warsztat będzie prowadzony w myśl motta: „Jeżeli chcesz iść szybko idź sam, jeżeli chcesz dojść daleko idź razem”. Będziemy doświadczać tego jak czerpać z bycia razem i tego jaki potencjał drzemie w społeczności szkolnej. Społeczności, którą tworzą uczniowie, nauczyciele, rodzice i ludzie z otoczenia wokół nich.

Przemysław Kleniewski (dydaktyk, metodyk nauczania): chciałbym naprowadzić Uczestników szkolenia na to, w jakim kierunku należy spojrzeć, aby pozytywne zmiany w postrzeganiu szkoły przez Uczniów stały się rzeczywistością. Przedyskutuję z Uczestnikami praktyczne sposoby na rozwiązywanie problemów typu „dlaczego moje dziecko nie lubi się uczyć?”


WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH:

  1. Maksymalna ilość uczestników w trakcie jednego szkolenia to 30 osób. W przypadku szkoleń odpłatnych, o miejscu na liście decyduje kolejność wpłat; w przypadku szkoleń bezpłatnych decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. W przypadku rezygnacji ze szkolenia z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, zwracane jest 100% wpłaconej kwoty; w przypadku rezygnacji z 2- lub 1-dniowym wyprzedzeniem, zwracane jest 50% kwoty; w przypadku rezygnacji w dniu wydarzenia zwracane jest 25% kwoty.
  3. Każdy uczestnik spotkania otrzyma w trakcie szkolenia fakturę imienną (osoby, które zrezygnują ze spotkania otrzymają fakturę drogą elektroniczną) – dotyczy wydarzeń odpłatnych..
  4. Organizatorem szkoleń jest: Dydaktyk, lektor j. rosyjskiego Przemysław Kleniewski, 81-311 Gdynia, ul. Witomińska 6a/30, NIP: 5862326653; REGON: 369198157.